KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6307482
nr 630 7482
Akvarell
signerad Rzepinski, -51, 38x29
Utrop:
100 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 22 mars 2010
kl 17:30:05
100 kr
150 kr
250 kr
1.500 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
1.500 kr
2.100 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.300 kr
2.500 kr
2.600 kr